svētdiena, 2014. gada 6. jūlijs

Juglas patversmes tašas/авоськи для приюта

LV Mana sadarbība ar Juglas dzīvnieku patversmi turpinās, lūk, tapa tašas. Tās nopērkamas Juglas patversmes stendā Kalnciema kvartāla tirdziņā vai arī pie viņiem patversmē (bet nu turp doties ir bīstami, var nepamanīt un iziet ārā ar kādu dzīvnieku...) 
Tašas sanāca simpātiskas, liekas ka kvalitatīvas un- visi ienākumi no pārdošanas-patversmei.
РУ Сотрудничество с Юглским приютом продолжается, вот авоськи, например. Их можно купить на стенде приюта на Калнциемском базарчике, а можно у них на Югле (если не боитесь выйти оттуда с питомцем...)
Авоськи симпатичные, кажется и вполне качественные и все доходы от продажи- приюту.
Un, kā parasti, noslēgumā:)

3 komentāri:

 1. Bet tas taču labi- iziet ārā ar dzīvnieku! :)

  Redzēju Juglas patversmes stendu Kalnciema kvartālā, jo pati tirgojos tam blakus. Tašiņas superīgas un pati ideja- tirgot rokdarbus un atdot ienākumus labdarībai- brīnišķīga! Un ''reklāmsuņa'' jeb ''patversmes sejas'' jeb vienkārši mīļsunīša klātbūtne ir vienkārši obligāta- piesaista bērnus un pircējus un rada labu garastāvokli!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, ideja feina! Tašas es pati dzīvajā tik tur ieraudzīju, viss tapa pēdējā brīdī:)

   Bet nu ar dzīvnieku jau zini kā ir- es, teiksim, tur braukt neriskēju, jo saprotu, ka esmu ļoti tendēta uz neapdomīgiem lēmumiem. Un bērns arī saka, ka kaķim vienam garlaicīgi))) Pagaidām vēl turos pretī, bet īsti sev neuzticos.

   Dzēst