par mani/обо мне

LV  Sveiki! mani sauc Anita Kunda, dzīvoju Rīgā un manas intereses pašlaik ir saistītas ar papīruJ- dāvanu papīru, krāsojamām lapām, virtenēm, uzlīmēm un jebkuriem citiem dekoriem. Viss, ko es piedāvaju, ir roku darbs, sākotnēji tie ir zīmējumi ar pildspalvu vai tinti.

Ja jūs velaties iegādāties kaut ko no maniem izstrādājumiem- droši rakstiet uz kundaanita@gmail.com, pasts mums noteikti palīdzēs!

Dažkārt sīkumi spēj pārvērst parastu dienu neparastā, vai ne?

Ja jūs vēlaties jebkur izmantot šī bloga saturu, jums tas jāsaskaņo ar mani.  Taču jūs varat par brīvu lietot (tikai nekomerciāliem mērķiem) visu no sadaļas “par brīvu”.

Paldies , ka ieskatījāties!

РУ  Привет! Меня зовут Анита Кунда, живу в Риге и в данный момент мои интересы связаны с бумажными изделиями- оберточной бумагой, раскрасками, наклейками, гирляндами и прочими украшениями. Всё это объединяется лейблом «Arī prieki» (что-то вроде «И это тоже-удовольствия»).

Если хотите приобрести что-то из моих изделий- смело пишите на kundaanita@gmail.com, почта нам поможет!

Иногда нужно очень мало, чтобы украсить жизнь, правда?

Всё содержимое этого блога- моя собственность, которой вы можете пользоваться, только согласовав со мной.  Но всё в разделе «в подарок»- мой подарок вам, для использования в некоммерческих целях, конечно!

Спасибо, что зашли!

2 komentāri:

 1. Cik Foršas pārmaiņas (šeit - šaja blogā, un laikam ne tikai šeit!), Anita! No sirds apsveicu ar šādu soli, jauninājumu vai turpninājumu (kas nu būtu) Tavā dzīve! Lai noteikti veicās un VISS izdodās!
  Marina

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Marina, paldies! Protams, pārmaiņas ir komplicēta lieta- sāc vienā vietā un tad panesas! Ceru, ka tās skārs daudz ko.
   Paldies vēlreiz, man daudz nozīmē šādi vārdi!

   Dzēst